Oslava MDD na Safari

„Dnes je veľká paráda, my sa hráme na hada. Hustým lesom preliezame...“ A zrazu sme spoločne prechádzali dokonca veľkou džungľou, spolu sme sa šibnutím čarovného prútika, ocitli aj na SAFARI.

Naša škôlka bola zrazu plná exotických zvierat. Deti museli odvážne prejsť ponad rieku plnú číhajúcich krokodílov, preskákať cestičku ako klokan. Nelenili a pomohli preniesť vajíčka pštrosej mamke do hniezda, s opicami sa zabavili na opičej dráhe, kde si precvičili svoju obratnosť a šikovnosť v preliezaní, podliezaní, skákaní. Taktiež nakŕmili hladných hrochov, cestou stretli aj slona a dlhého hada.
Na deti, odvážnych dobrodruhov, čakala odmena v podobe nádhernej fľaše s menom. Veď predsa každý potrebuje na Safari dodržiavať pitný režim.
Oslava MDD sa niesla v znamení veľkého dobrodružstva, prekvapení, smiechu a zábavy.

Fotografie zo Safari nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/oslava-mdd-na-safari