Návšteva pani policajtky

Našich predškolákov v sovičkovej a mravčekovej triede navštívila vo štvrtok 19.1. 2023 a v piatok 20.1. 2023 pani policajtka, ktorá deťom prezentovala mnoho užitočných informácií a ukázala veľa zaujímavostí.

Opäť k nám zavítal Zahrajko

Ani sme sa nenazdali a po prázdninách sme opäť v škôlke a hneď prvý týždeň - 11.1. 2023 nás opäť navštívil Zahrajko. Privítal nás so sovičkou a hneď u nás rozprúdil super náladu s veselými pesničkami. Deti spolu so Zahrajkom spievali, tancovali a šantili.

Prevádzka MŠ

Oznamujeme rodičom, že na základe doporučenia detskej lekárky zostáva MŠ budúci týždeň zatvorená.
Všetkým prajeme krásne sviatky, plné zdravia a rodinnej pohody.
Vidíme sa 9.1.2023 - veríme,že už všetci zdraví.

Prevádzka MŠ zostáva naďalej prerušená

Oznamujeme rodičom, že vzhľadom na nezlepšujúcu sa situáciu s chorobnosťou zostáva prevádzka MŠ zatvorená celý budúci týždeň od 12.12. do 16.12. (vrátane).

Dôležitý oznam - Prerušená prevádzka MŠ!!!

Oznamujeme rodičom že prevádzka MŠ je na základe doporučenia RUVZ a detskej lekárky v dňoch od 8.12- do 12.12.2022( vrátane ) zatvorená.

PACI PAC u nás v škôlke

Dnes, 21.11.2022, čakali deti celej škôlky s veľkým nadšením príjemnú a hlavne zábavnú dvojicu Paci Pac.

Návšteva u starkých

Ani tento rok sme nezabudli na našich starkých v Zariadení sociálnych

Deň materských škôl

Viete, akým významným medzníkom v dejinách predškolskej pedagogiky na Slovensku sa stal dátum 4. november 1829?

Pripravované aktivity

Vystúpenie pre starkých

Štvrtkové popoludnie v KD v Rohožníku patrilo našim starkým.  Október je mesiac, kedy si  všímame našich

Návšteva lesníkov

V jeden krásny jesenný deň - vo štvrtok 13.10. 2022 sme mali s našimi predškolákmi krásne stretnutie s lesníkmi, ktorí nám pripravili krásne doobedie plné nových informácií, poznatkov a zážitkov.

Fidli - fidli FIDLIKANTI

Jedno krásne doobedie, 11.10. 2022 k nám, do našej škôlky, zavítala vzácna návšteva, v podobe dvoch sympatických pánov,Jožka a Aďa.

Koncert v MŠ - Ujo Jano

V stredu 14.9.2022 sa v našej  materskej škole ozýval veselý spev, smiech a dobrá naláda detí.
Na svedomí to mal "Ujo Jano", ktorý zavítal medzi naše detičky a doniesol so sebou dobrú náladu.

MDD

MDD v znamení BOSONOHEJ OLYMPIÁDY
Všetci dobre vieme, že pohyb je veľmi dôležitý nielen pre zdravý vývoj detí, ale aj v živote dospelého človeka. Preto sme sa rozhodli osláviť tohtoročný MDD trochu inak a to ,,naboso“.

Mám básničku na jazýčku

Mesiac marec spájame nielen s príchodom jari, ale i s mesiacom knihy.

Deň Zeme

Deň Zeme je deň venovaný Zemi, ktorý sa každoročne koná 22. apríla. Tento sviatok je ovplyvnený pôvodným dňom Zeme, ktorý sa konal počas osláv jarnej rovnodennosti21. marca a oslavoval príchod jari. V modernom poňatí ide o ekologicky motivovaný sviatok, upozorňujúci ľudí na vplyv ničenia životného prostredia a rozvíjajúcu sa diskusiu o možných riešeniach zabrániť znečisteniu.

Zápis na školský rok 2022/2023

Informácie a pokyny k zápisu nájdete v menu "Škola -> Zápis do MŠ" alebo na nasledovnom odkaze:

Zápis do MŠ

Rozprávková noc

Tohtoročná rozprávková noc v našej materskej škole sa niesla v duchu rozprávok Hansa Christiana Andersena. Rozprávky tohto svetoznámeho dánskeho spisovateľa čítajú deti aj dospelí po celom svete.

Bábkové divadlo O pyšnej Dorotke

Štvrtok, 8.12.2021 k nám opäť zavítalo deťom známe bábkové divadielko LIENKA, tentokrát s predstavením "O pyšnej Dorotke".