Koncert v MŠ - Ujo Jano

V stredu 14.9.2022 sa v našej  materskej škole ozýval veselý spev, smiech a dobrá naláda detí.
Na svedomí to mal "Ujo Jano", ktorý zavítal medzi naše detičky a doniesol so sebou dobrú náladu.

Rozdelenie detí na nový školský rok

Divadielko sovičky

Naše deti si možno neuvedomujú, ako sa živé divadlo líši od sedenia pred televízorom alebo dokonca

Rozlúčka so škôlkou

Tak ako kniha má začiatok a koniec, tak aj čas, ktorý deti strávia v materskej škole je časovo ohraničený. Deti rastú a z predškolákov

š.r. 2022/2023

Nástup do MŠ pre školský rok 2022/2023 je 5.9.2022 - pondelok.

Opekačka s poľovníkmi

Na Poľovníckej chate sa v jeden horúci piatok pred koncom školského roka zišla takmer stovka návštevníkov.

Výlet predškolákov

Na výlet s našimi predškolákmi sme si nemohli vybrať lepší slnečný deň ako 14.6.2022. Už ráno  deti prichádzali

MDD

MDD v znamení BOSONOHEJ OLYMPIÁDY
Všetci dobre vieme, že pohyb je veľmi dôležitý nielen pre zdravý vývoj detí, ale aj v živote dospelého človeka. Preto sme sa rozhodli osláviť tohtoročný MDD trochu inak a to ,,naboso“.

Bratislavské bábkové divadlo

Deti sa zoznamujú s kultúrou rôznymi spôsobmi. Jedným s možností je aj návšteva divadla. A práve tam

Mám básničku na jazýčku

Mesiac marec spájame nielen s príchodom jari, ale i s mesiacom knihy.

Deň Zeme

Deň Zeme je deň venovaný Zemi, ktorý sa každoročne koná 22. apríla. Tento sviatok je ovplyvnený pôvodným dňom Zeme, ktorý sa konal počas osláv jarnej rovnodennosti21. marca a oslavoval príchod jari. V modernom poňatí ide o ekologicky motivovaný sviatok, upozorňujúci ľudí na vplyv ničenia životného prostredia a rozvíjajúcu sa diskusiu o možných riešeniach zabrániť znečisteniu.

Zápis na školský rok 2022/2023

Informácie a pokyny k zápisu nájdete v menu "Škola -> Zápis do MŠ" alebo na nasledovnom odkaze:

Zápis do MŠ

Rozprávková noc

Tohtoročná rozprávková noc v našej materskej škole sa niesla v duchu rozprávok Hansa Christiana Andersena. Rozprávky tohto svetoznámeho dánskeho spisovateľa čítajú deti aj dospelí po celom svete.

Posledný dinosaurus

Posledný Dinosaurus

„Divadlo na hojdačke“ pripravilo novú autorskú rozprávku, v ktorej nadväzujú na ich doterajšiu tvorbu. S príbehom o poslednom dinosaurovi prišli potešiť aj naše deti do MŠ.

Karneval

Zábava, veselie, radosť....., to je ten pravý fašiangový čas. Detský karneval je

Bábkové divadlo O pyšnej Dorotke

Štvrtok, 8.12.2021 k nám opäť zavítalo deťom známe bábkové divadielko LIENKA, tentokrát s predstavením "O pyšnej Dorotke".

Kvapka Medarda

Z obláčika na zem kvapká, jedna, druhá, tretia kvapka... Ako taká malá kvapka vody

Mikuláš

Deň, na ktorý sa deti tešia začiatkom decembra je príchod Mikuláša.

Dôležitý oznam

Vážení rodičia, na základe zistenia pozitivity u zamestnanca MŠ v školskej kuchyni je MŠ od zajtra zatvorená.