Plán aktivít

Plán aktivít 2021/22

Žabí kráľ

ŽABÍ KRÁĽ

Nielen princezná Leontínka, ale aj deti z našej materskej školy sa presvedčili o tom, že „sľuby sa majú dodržiavať“.

Pripravované divadelné predstavenia

12.10 - Divadlo na hojdačke - modrý a oranžový pavilón

Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára.

Zoznam detí pre školský rok 2021/2022

Zaradenie detí do pavilónov podľa mesiaca narodenia.

Modrý pavilón - predškoláci ( deti plniace povinné predprimárne vzdelávanie)

Oranžový pavilón dole – 9/2016 -8/2017,  predškoláci ( deti plniace povinné predprimárne vzdelávanie)

Organizácia nového školského roka 2021/22

• Nástup detí do materskej školy v novom školskom roku je 2. septembra 2021 od 6:15 hod. do 8:00 hod.
  • Deti, ktoré nemôžu nastúpiť, rodičia odhlásia e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky najneskôr deň vopred.

Dotácia na stravu

Dňa 01.08.2021 nadobudnú účinnosť nasledovné právne úpravy zákona č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o dotáciách“). Vyššie uvedená právna úprava od nového školského roku 2021/2022 prináša zmeny v poskytovaní dotácií na stravu.