Prevádzka materskej školy

Prevádzka školy je zabezpečená v pracovných dňoch od 6:15 do 16:15 hod.

V čase letných prázdnin je prevádzka MŠ prerušená z hygienických dôvodov najmenej na tri týždne (podľa počtu prihlásených detí). V tomto období vykonávajú prevádzkoví zamestnanci upratovanie a dezinfekciu priestorov podľa pokynov riaditeľky MŠ, pedagogickí a ostatní zamestnanci si podľa plánu dovoleniek čerpajú dovolenku. Prerušenie prevádzky oznámi riaditeľka MŠ oznamom spravidla dva mesiace vopred.
Pri obmedzení prevádzky v niektorých triedach (časť detí v škole v prírode, chorobnosť detí, chorobnosť pedagogických zamestnancov,....) bude deťom zabezpečená výchovno-vzdelávacia činnosť spájaním detí v náhradných triedach tak, aby bol zabezpečený pedagogický proces a bezpečnosť detí.

Prehľad o usporiadaní denných činností v MŠ – DENNÝ PORIADOK

• 6:15 – otvorenie prevádzky
  • schádzanie detí, hry a činnosti podľa výberu detí, skupinové, individuálne, spoločné hry, zdravotné cvičenie
  • 9:00 až 9:20- činnosti zabezpečujúce životosprávu / hygiena, desiata/