2 percentá z daní

Milí rodičia, spoluobčania a priatelia MŠ ROHOŽNÍK,

srdečne by sme Vám chceli v mene Rodičovského združenia pi MŠ poďakovať za poskytnutie 2% z daní v minulom roku. Peniaze získané takýmto spôsobom sme použili ako spolufinancovanie projektov, realizovaných na školskom dvore, a to "Mini dopravné ihrisko" , zvuková tabuľa "Hlasy lesa" a "Separuj - chráň životné prostredie".

Budeme radi, ak nám aj v tomto roku poukážete 2% z vašich daní. Takto získané finančné prostriedky pomôžu skvalitniť pobyt detí v MŠ.

Potrebné tlačivo dostanete na triede v MŠ alebo si ho môžete stiahnuť na našej web stránke v sekcii 2%. K tlačivu je nutné doložiť potvrdenie od zamestnávateľa. Obe tieto tlačivá nám môžete priniesť do MŠ alebo do 30.4.2024 odniesť na príslušný daňový úrad.

Tlačivo vyhlásenia:

Potvrdenie o zaplatení dane:
Vyhlásenie – online (editovateľné, stránka Finančnej správy)

Ďakujeme.

Deti a kolektív MŠ