Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

MAMA, ďakujem, že si!

Dotyky dlaní,
vrelé objatia,
milé slová,
liek na každú bolesť...
jedným slovom povedané
MAMA.


Sviatok všetkých mám, má v kalendári špeciálne miesto a  práve v ten deň máme príležitosť im poďakovať za všetku tú obetavú lásku, nehu a starostlivosť, ktorou nás každý deň obdarúvajú. Takéto poďakovanie pripravili mamičkám aj naše deti z materskej školy, keď spevom, básničkami, či tancom,  rozveselili ich tváre a potešili ich srdiečka.  Sem tam sa objavila malinká tréma, veď vystupovať pred tak vzácnym obecenstvom, nie je vôbec jednoduché. Deti svojej mame podarovali z veľkej lásky vyrobený darček spolu s božtekmi a objatiami. 
MAMA, ďakujem, že si!

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk