Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Noc plná rozprávok

Na aký deň sa tešíte najviac? Predsa na rozprávkovú noc! Pre našich predškolákov bol štvrtok 25.apríla neobyčajným a dlho očakávaným dňom. Do škôlky prišli večer o šiestej, zabalili si do ruksačikov svoju obľúbenú hračku, vankúšik a čakala ich rozprávková noc, plná dobrodružstva a zážitkov, ktoré si pre nich pripravili pani učiteľky.

Po privítaní a zotmení nastala tá chvíľa, kedy deti vstúpili do rozprávkového kráľovstva cez  čarovnú bránu. A zrazu sa ocitli v krajine „tradičných“ rozprávok, kde stretli  neskutočne veľa rozprávkových bytostí. Deti mali možnosť si vyskúšať množstvo zaujímavých úloh a súťaží. Preniesli sa do  ríše rozprávok, Kocúr v čižmách deťom požičal svoje čižmy,  Tri prasiatka poprosili o pomoc pri stavaní domčekov, zachránili Vajce pred rozbitím a tak si mohlo ďalej vandrovať. Janko a Marienka, no tým zasa pomohli upiecť nové medovníčky a tak ich ježibaba pustila, Maťko s Kubkom dali deťom neľahkú úlohu pohľadať všetky ovečky a postaviť nový plot.  Psíček a mačička vešali bielizeň, Pá a Pí ich so sebou vzniesli až do vesmíru.Určite budú ešte dlho spomínať na tanec s ježibabou alebo na roztomilého vĺčika.
Po pristátí nasledovala druhá večera v našej jedálničke, hygiena, rozprávka na dobrú noc a ponorenie sa do ríše snov. A aké bolo ráno? Deti nemuseli ísť do škôlky, pretože sa v nej už zobudili. Domov odchádzali poobede s krásnou odmenou, rozžiarenými očkami a plní zážitkov.

Fotografie nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/rozprávková-noc-2024

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk