Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Predškoláci si vyskúšali školské lavice

Naši predškoláci navštívili dňa 5.4.2024 počas doobedia,  svojich bývalých kamarátov, ktorý už navštevujú prvú triedu základnej školy.

Predškoláci boli veľmi zvedaví, čo sa ich kamaráti stihli naučiť odvtedy, ako opustili brány našej materskej školy. Chceli sa zoznámiť s prostredím, ktoré bude už onedlho aj im veľmi blízke . Prváci ich privítali s nadšením . A veru, prváci zvládli toho dosť, odkedy vyšli z materskej školy. Počítali, čítali, naučili sa písať písmená abecedy a nezabudli ani na nás, kamarátov zo škôlky. Všetkým ukázali, že veľkej školy sa netreba báť, lebo prináša nielen nových kamarátov, ale hlavne nové vedomosti. Predškoláci chceli prvákom takisto ukázať, čo všetko sa už naučili, a že sú plne pripravení do školy. Zarecitovali prvákom básničky , ukázali im, že sa vedia už aj veľmi pekne podpísať , presne tak, ako by to už mal budúci prvák vedieť. Predškoláci si odniesli hlavne poznanie, že škola je miesto, kde sa budú cítiť bezpečne, o čom im na záver porozprávala aj pani učiteľka. Predškolákom sa v základnej škole nesmierne páčilo. Tešia sa na september, aj na stretnutie s novými pani učiteľkami.

Fotografie nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/sovičky-a-mravčekovia-na-návšteve-v-zš

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk