Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Divadlo na Hojdačke a divadelné predstavenie „Strašiak Tomáš“

"Kde bolo, tam bolo ... bol raz jeden strašiak v poli ..." rozprávku s piesňami, kde bol hlavný hrdina strašiak Tomáš, nám v MŠ predstavili na svojej premiére divadelníci z Divadla na Hojdačke.

 Všetky deti preniesla na dobrodružnú cestu do MESTA. Pri tomto výlete sme mali možnosť, spolu s Tomášom spoznať rôzne profesie, napríklad profesiu pána policajta. Práve s nim  sme si precvičili pravidlá cestnej premávky, ktoré máme samozrejme v malíčku. Dokonca sme prostredníctvom rozprávky navštívili školu, kde sme si zasa zopakovali spolu s pani učiteľkou počítanie. Nakoniec sme sa ocitli na vysokánskej streche s kominárom, pri ktorom zistil aj sám strašiak Tomáš, že predsa len doma je najlepšie. A tak ako to v rozprávkach býva zvykom, zazvonil zvonec a rozprávky bol koniec. Krásnej a náučnej. Takej, ktorú deti vnímali so zatajeným dychom. Už teraz sa však tešíme na ďalšie stretnutie s  Divadlom na Hojdačke.

Fotografie z predstavenia nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/divadelné-predstavenie-strašiak-tomáš

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk