Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Záchranárka Žaba Gaba a jej koncertné vystúpenie

Všetko začalo 4.4.2024  ráno, keď sa deti v škôlke nevedeli dočkať veľkého vystúpenia. Už celý týždeň sa tešili na tento veľký deň plný zábavy a hudby.

Keď sa  Žaba Gaba konečne objavila na pódiu, deti sa nielen rozosmiali, ale začali  aj nadšene tlieskať. Pri prvých tónoch známych piesní zo Spievankova, deti nevedeli nečinne sedieť a začali hneď spievať a tancovať.Vystúpenie bolo plné energie a veselých momentov. Žaba Gaba sa dokázala skvele spojiť s deťmi a vytvoriť úžasnú atmosféru.Okrem spevu a tancovania, nás všetkých Žaba Gaba vyškolila za záchranárov – deti aj pani učiteľky prešli „Kurzom prvej pomoci“. Deti našej MŠ samozrejme základné veci o prvej pomoci už vedeli, na otázky odpovedali s veľkým nadšením a nebolo na nich vidieť ani stopu zdráhania. Bolo to pre nás nezabudnuteľné a veľmi zábavné, príjemné a náučné vystúpenie. Ďakujeme a už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu.

Fotografie z vystúpenia Žaby Gaby nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/žaba-gaba-v-našej-mš

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk