Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Mám básničku na jazýčku 2024

Marec je známy aj ako mesiac kníh. S deťmi v materskej škole tento mesiac oslavujeme nielen návštevou knižnice, rozprávkovou nocou, ale aj recitáciou básničiek.

Tento rok tomu nebolo inak. Deti dostali na výber z rôznych básničiek a s pomocou svojich rodičov, súrodencov alebo i starých rodičov básničky trénovali a trénovali. Na triednom kole recitovali básničku všetky deti, niektorým to išlo bez pomoci, pri iných sa objavila nezbedná tréma a potrebovali trošku posmeliť, pomôcť. Z triedneho kola našej recitačnej súťaže postúpili tie najodvážnejšie a najúspešnejšie deti do školského kola, kde svoju básničku recitovali ostatným deťom a pani učiteľkám v MŠ. Recitátori podali úžasné výkony. Obecenstvo pozorne počúvalo, bez dychu hľadelo na svojich kamarátov. Všetky zúčastnené deti v školskom kole bolo odmenené diplomom a krásnou knižkou. Tešíme sa na ďalšie podujatia, kde sa budú môcť odprezentovať aj ostatné deti.

Fotografie z našej recitačnej súťaže nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/mám-básničku-na-jazýčku-2024

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk