Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Voňavé vianočné mini trhy u nás na dvore

„Vždy raz za rok nás živicová vôňa,
premení na celkom iných,
nepoznaných, krajších, lepších.
Raz za rok v nás zrazu zvonce zvonia.
To je vždy keď pocítime,
že by sme mali byť lepší...“

Blíži sa čas najkrajších sviatkov roka. Je to obdobie, na ktoré netrpezlivo čakáme, lebo ich čaro a výnimočnosť nás napĺňa pocitmi šťastia, pokoja a lásky.

I keď sa Vianoce každoročne opakujú s tými istými zvykmi a tradíciami, prebúdzajú v nás silu lásky. A to v podobe priateľstva, úcty a obetavosti.
O tom svedčil aj úplne obyčajný deň, štvrtok 15. decembra, kedy sa dvor našej Materskej školy naplnil dobrými ľuďmi, ktorí chceli zažiť niečo pekné, milé a čarovné... Stretnúť sa v pokoji s ľuďmi , ktorých v každodennom zhone stíhame len pozdraviť.
Celým dvorom sa šírila vôňa kapustnice, vianočného punču a sladkých koláčikov. Do príprav mini vianočných trhov sa zapojili i všetky deti. Spoločne s pani učiteľkami piekli koláčiky, vytvárali dekoračné predmety, ozdôbky na stromček, svietniky ... Každé oko sa radovalo a v priebehu pár minút si drobnosti našli svoj nový domov.
Veľké ďakujem patrí Vám všetkým. Všetkým dobrým ľuďom rodičom, babičkám, dedkom, deťom ... všetkým, ktorí ste s nami prišli zdieľať túto peknú akciu.  Poďakovanie zároveň patrí aj kolektívu MŠ a pánovi Horečnému za vynikajúcu kapustnicu.

Fotografie nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/mini-vianočné-trhy

Všetkým prajeme krásne a pokojné Vianoce.
Kolektív MŠ
 
 
 
 

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk