Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Ahoj škôlka ! Škola volá! ... alebo rozlúčka s predškolákmi 2022/2023

„Dovidenia škôlka milá, veľa si nás naučila.
Spievať, kresliť, počítať, krásne básne prednášať.
Dovidenia naše hračky, z nás už budú vzorné žiačky.
Z chlapcov zasa vzorní žiaci, nevyhnú sa školskej práci.“

Takto zneli rozlúčkové slová našich veľkých škôlkarov. S  malou trémou i slzičkou v oku  sa deti predviedli  so svojimi básňami, piesňami i tancom pred svojimi kamarátmi i rodičmi na ŠD našej MŠ.  

Slová vďaky patrili nielen pani riaditeľke, pani  učiteľkám, ale i tetám kuchárkam a tetám upratovačkám.
Končí sa školský rok 2022/2023 a pre našich predškolákov nadišiel rozlúčkový deň. Ako každý rok aj tento rok opúšťajú  brány materskej školy naši predškoláci a čaká ich ďalšia životná cesta, na ktorej získajú nové priateľstvá a nadobudnú ďalšie nové vedomosti a poznatky...
Keď si zaspomíname na ich prvý príchod do MŠ, nemôžeme uveriť, že uplynulo tak veľa času. Z malých detičiek, čo občas so slzičkami kráčali ráno do škôlky sa stali veľkí predškoláci. V triede sa stretli tie najrozmanitejšie povahy detí, jedno bolo tiché, druhé bolo príliš zhovorčivé, jedno bolo bojazlivé a druhé bolo plné energie. No každé z nich bolo výnimočné. Deti sa učili navzájom si pomáhať a vážiť si jeden druhého. Často svojou spontánnosťou nám spravili deň krajším a dokázali nám vyčariť úsmev na tvári Bude sa nám za nimi cnieť, ale veríme, že sa im bude v škole páčiť a že sa  z nich stanú trpezliví,  usilovní, zodpovední žiaci, z ktorých budú mať radosť nielen pani učiteľky, ale i rodičia.

Prajeme deťom i rodičom slnečné bezstarostné prázdniny ,plné zážitkov, oddychu, hier a zábavy.

Fotografie z rozlúčky nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/rozlúčka-s-predškolákmi

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk