Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Opekačka s PZ Hôrka Rohožník 2023

Školský rok sa nám pomaličky končí a my sme mali možnosť zažiť OPEKAČKU, ktorú pre deti a ich rodičov, súrodencov, starých rodičov i pani učiteľky, pripravilo PZ Hôrka Rohožník.

V piatok 23.6.2023, takto pred prázdninami, sme prežili krásne poobedie. Tento rok sme sa všetci stretli v areáli Hasičskej Zbrojnice – Rohožník . Akcia pre malých aj  veľkých, plná smiech, zábavy a šantenia. Nechýbalo ani občerstvenie, ktoré si  pre nás poľovníci pripravili. Veru, nikto nezostal hladný ani smädný. ? Deti čakalo jedno krásne a milé prekvapenie. Kone! Vystáť si radu nebol žiadny problém, pretože jazda na konskom chrbte predsa stála za to. Odvážlivcov bolo neúrekom, ako sme mali možnosť vidieť. Preťahovanie lano, to bola hračka, ani jedno družstvo sa nevzdávalo ľahko. Zakaždým to však skončilo remízou, keďže sa stretli siláci na jednej, aj druhej strane lana. Ó, a hádanky!!, tie overili vedomosti detí i pani učiteliek. Deti za správne odpovede získali odmenu v podobe peknej omaľovanky a sladkej maškrty. Počasie nám prialo a my sme si toto poobedie náramne užili.

Touto cestou sa chceme v mene celej Materskej školy poďakovať Poľovníckemu združeniu Hôrka Rohožník.

Ďakujeme  ?

Fotografie z opekačky nájdete TU:  https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/opekačka-s-pz-hôrka-rohožník


Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk