Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

MDD 2023 ... hľadanie tajomného pokladu

Všetky deti oslavujú 1.júna svoj veľký sviatok – Medzinárodný deň detí. A aj my v našej škôlke, sme si ho veru v tento deň poriadne užili.

Pani učiteľky pripravili doobedie plné smiechu a zábavy. Keďže zvedavosť a túžba po dobrodružstve sú prirodzenou súčasťou života snáď všetkých detí, začalo sa hľadanie tajomného pokladu! Každá trieda dostala starodávny zvitok s indíciami a s mapou, v ktorej sa museli zorientovať. Podľa nej plnili úlohy na jednotlivých stanovištiach a získavali pečiatky. Pomohli kengure odprevadiť mláďatko do škôlky, nakŕmili sharkdoga, vyskúšali si tréning s Kung- Fu pandou, či pretekali s Mc Queenom. Pridali sa k mravcovi Ferdovi a spolu stavali mravenisko, ba dokonca prenášali aj zlaté vajíčka. Získavaním pečiatok mohla každá trieda pokračovať v ceste za tajomným pokladom. Deti boli veľmi šikovné a navzájom si pomáhali. Na konci ich čakala hádanka, ktorú všetci škôlkari vylúštili správne a priviedla ich  až do cieľa k pokladu. Tým boli krásne ruksaky, diplom a medaila. Deti si ich zaslúžili za svoju šikovnosť a bystré hlavičky. Celý deň sa niesol v radostnej a príjemnej atmosfére a domov deti s odchádzali úsmevom na tvári.

Všetkým deťom prajeme, aby mali šťastné a spokojné detstvo, a aby sa cítili milované. Dajme im pocítiť, že sú pre nás najdôležitejšími bytosťami na svete.

Fotografie z radostnej oslavy DŇA DETÍ najdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/mdd-2023-hľadanie-pokladu

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk