Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Deň Zeme 2023

Každoročne oslavujeme deň Zeme 22.apríla. Inak to nebolo u nás v MŠ ani tento rok.

V našej škôlke sme slávili deň Zeme celý týždeň, počas ktorého si deti uvedomovali, aké je dôležité našu planétu chrániť, ako správne triediť odpadky. Taktiež sme viedli deti ako  je dôležité starať sa o čistotu nášho okolia, ako správne šetriť prírodné zdroje, oboznámili sa s pojmami separovanie, recyklácia. Trošku s predstihom sme dňa 20.4  tento deň oslávili  výnimočnejšie. Deti spoločne prechádzali rôzne úlohy, v ktorých pomáhali našej planéte. Dôkladne vyčistili jazierko a roztriedili odpad, opatrne prenášali kvapku vody, zachraňovali rôzne zvieratká, vytvorili veľké slniečko – zdroj nášho svetla a tepla. Želaním detí bolo, aby sme takéto dni mali častejšie. Želaním nás všetkých by malo byť: Aby bol DEŇ ZEME každý deň, nielen 22. Apríla.

Fotografie nájdete TU:https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/deň-zeme-2024

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk