Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Ujo, pán, dedko. Mikuláš!

„ Upratali sme si všetko,
čakáme ťa milý dedko.
Čakáme ťa Mikuláš,
kedy sa k nám zatúlaš?
Veríme, že v tvojej skrýši,
niečo dobré pre nás zvýši.
Už sme všetci zvedaví,
či sa tvoj koč zastaví..."

A zastavil sa! Kto ? Vzácna návšteva. Ujo, pán, dedko. Mikuláš! Deti sa na jeho príchod nielenže tešili, ale i svedomito pripravovali.

Vyčistili si topánočky, s pani učiteľkami nacvičili básničky i pesničky.  V sprievode svojich pomocníkov, nebeských anjelikov i jedného milého čerta, navštívil Mikuláš postupne  triedy detí,  prešiel od najmenších po najstarších. Spev a prednes sa ozýval celou škôlkou. Sem tam sa z očiek vykotúľala jedna slzička, ale rýchlo uschla. Nebol by to ten správny Mikuláš, keby deťom nepriniesol aj nejaký ten darček, dostali krásnu knižku s vianočným príbehom a k tomu ešte aj čokoládku. A predstavte si, Mikuláš sľúbil, že také krásne deti navštívi aj o rok. My sa už teraz tešíme na takú milú návštevu.

Fotografie z návštevy Mikuláša nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/škôlku-navštívil-mikuláš-s-pomocníkmi

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk