Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Vystúpenie pre dôchodcov

Keď vlasy zosivejú a sily zrazu začnú ubúdať, človek spomalí. S týmto vekom prichádza múdrosť, skúsenosti, rady, úsmevné príbehy ... všetko toto a ešte viac, nám naši starí či prastarí rodičia, susedia i susedky, predávajú. A je na nás si z toho zobrať čo najviac.

Teplá dlaň a sivé vlasy,
dobré srdce lásku hlási.
Vždy objatie a úsmev milý,
hoc ubúdajú im už sily.
To je naša babka, dedko,
prababka, či prapradedko.
Majú pre nás dobrú radu,
k tomu sladkú čokoládu.
Potrebujú našu lásku,
čo vyhladí im každú vrásku.
Aby sme ich v úcte mali,
vždy s láskou ich privítali.
Dali by nám veru všetko,
naša babka aj náš dedko.

Mesiac október. Mesiac jesene. Mesiac, ktorý je známy ako „Mesiac úcty k starším“. Úcta k starším ľuďom je prirodzená, spontánna. Prejavujeme ju pohladením, objatím našich najbližších, ale i pozdravením susedov, známych, či dokonca náhodných okoloidúcich.

Práve pri tejto príležitosti, „Mesiac úcty k starším“, sa konalo v našej obci posedenie pre dôchodcov. A práve pre túto príležitosť si naši predškoláci z triedy Mravčekov a deti z detského folklórneho súboru Bazalienka, pod vedením pani učiteliek, pripravili malé vystúpenie v podobe básní a piesní. Na tvárach v obecenstve deti vyčarili nádherné úsmevy. Tie, spolu s potleskom boli pre deti najväčšou odmenou.

Fotografie z vystúpenia detí nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/vystúpenie-pre-dôchodcov

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk