Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Fidlikanti hrali našim deťom 11.10.2023

Husle, cimbal, drumbľa, koncovka, píšťalka, fujara ... všetky tieto nástroje nám do našej materskej školy prišli predstaviť Fidlikanti Aďo a Jožko.

Spoločne sme sa preniesli v čase a zaspievali sme si veselé ľudové piesne, spoznali tance, ba dokonca sme sa dozvedeli, že taký cimbal má až 133 strún. Hranie na ňom si deti aj vyskúšali, čo ich veľmi zaujalo. Tváre detí žiarili radosťou a spokojnosťou z pripraveného programu. Fidlikanti sú v našej materskej škole veľmi obľúbení a každé ich vystúpenie má u detí veľký úspech. Už teraz sa tešíme na ich ďalšiu návštevu.

Fotografie nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/fidlikanti-hrali-našim-deťom

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk