Oznam PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!

V súlade s usmerneniami Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, a tiež na základe rokovania krízového štábu obce Rohožník, Vás chceme požiadať:

Ak Vaše dieťa bolo a vrátilo sa z oblastí, kde sa potvrdil výskyt koronavírusu, je potrebné o tejto skutočnosti informovať triedne učiteľky alebo riaditeľku MŠ.

Taktiež Vás žiadame, aby ste do MŠ nevodili deti s akýmkoľvek príznakom ochorenia, merali deťom doma priebežne teplotu a viedli ich k zvýšenej hygiene umývania rúk mydlom. Od pondelka 9.3.2020 budú triedne učiteľky okrem ranného filtra u detí vykonávať meranie teploty. Ak sa u dieťaťa preukážu príznaky choroby, bude odoslané do domácej liečby.

Keďže jedným z preventívnych opatrení je obmedzenie podávania si rúk, počas týchto dní si pri pozdrave ruky nepodávame.

ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME

Nedeľa, 26. September 2021