Alkana v ríši divov PDF Tlačiť E-mail
 

„Kde je srdce, tam je láska. A kde je láska, tam je aj srdce.“

Nielen ja, ale aj deti sa každoročne tešia na nádherné muzikálové predstavenia divadla Alkana v Bratislave. Tieto predstavenia si vás získajú spevom, tancom, ale najmä šikovnosťou a talentovanosťou účinkujúcich detí. V tomto adventom období sme sa spolu s deťmi preniesli do muzikálovej rozprávky „Alkana v ríši divov“, v ktorej sme prostredníctvom malého dievčatka  zažili mnoho dobrodružstiev. V rozprávkovej krajine dievčatko cestovalo po kontinentoch a hľadalo, ako by sa mohlo volať a kde by sa usadilo. Napokon spojením písmen A-L-K-A-N-A vzniklo to najčarovnejšie meno, ktoré sa dievčatku ihneď zapáčilo. A kde by jej bolo lepšie ako medzi deťmi  v bratislavskej Dúbravke?! Rozprávka bola odohraná pri príležitosti 30. výročia založenia divadla Alkana. Prajeme im všetkým  mnoho ďalších rokov nádherného účinkovania, veľa talentovaných detí a mládeže a mnoho úspechov.

Barbora Gážiová


 

Meniny

Dnes je:
Nedeľa, 26. September 2021

Dnes má meniny:
Edita
Zajtra má meniny:
Cyprián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:0
Včera:0
Tento mesiac:0
Minulý mesiac:0
Celkom:288704