Kurz korčuľovania PDF Tlačiť E-mail

Deti z triedy sovičiek a mravčekov v týždni od 25 do 29. novembra 2019 sa zúčastnili kurzu korčuľovania na zimnom štadióne Vladimíra Dzurilu. Každý deň sa im 2 hodiny venovali skúsení inštruktori  pod vedením pána PaedD. Hečka. Pre deti, ktoré prvý krát stáli na ľade bol hlavný cieľ udržať sa na korčuliach a čo najmenej okúsiť tvrdosť ľadu.  Tí šikovnejší sa stali ešte šikovnejšími a každým dňom bolo vidieť pokrok v ich úspechoch. Nakoniec kurz úspešne absolvovali všetky deti za čo si zaslúžili diplom a medailu a  ako poďakovanie predniesli báseň tým, ktorí sa im celý týždeň venovali:

„Radosť na týždeň, ukryla sa do ľadu,

celý týždeň vďaka pán Hečko, robí nám to dobrú náladu.

Dnes pôjdu dolu korčule, aj reflexná vesta,

posledný krát odviezol nás autobus na štadión, do hlavného mesta.

Postaviť sa na korčule problém nám už nerobí,

zásluhu na tom majú, naši dobrí tréneri.“

 

Alexandra Horečná

 

Meniny

Dnes je:
Nedeľa, 26. September 2021

Dnes má meniny:
Edita
Zajtra má meniny:
Cyprián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:0
Včera:0
Tento mesiac:0
Minulý mesiac:0
Celkom:288704