Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 193.0.6.135:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 200.3.14.151:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 196.216.2.21:43 (Connection timed out) in /home/do1512100/www_root/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1046

Náhodný obrázok

small_dss (...
Image Detail Image Download

Zverejňovanie dokumentov


Designed by:
Asthon, s.r.o.
Október - mesiac úcty k starším PDF Tlačiť E-mail
 

Nech  by sme sa ľudia akokoľvek snažili zmeniť, kolobeh života sa zmeniť nedá. Každý je raz mladý a každý raz zostarne. Príde čas, keď bude prežívať jeseň svojho života.

Jeseň... je to najkrajšie ročné obdobie zo všetkých. To, čo sme zasiali, si teraz môžeme zo zeme vziať. Aj z jesene našich starkých môžeme čerpať ich skúsenosti, hodnoty, ktoré načerpali počas svojho života a sú pripravení odovzdať nám svoju úrodu – dielo, ktoré formoval sám život radosťami, starosťami, problémami, chorobami a rôznymi životnými skúškami. Starší ľudia sú nositeľmi múdrosti, žijú medzi nami a zaslúžia si našu úctu. Preto sme prijali pozvanie s našimi deťmi z triedy sovičiek a mravčekov urobiť radosť starkým a prišli sme ich potešiť básňami, piesňami, vľúdnym slovom, tancom do kultúrneho domu v Rohožníku dňa 18.10.2019. Slzy v očiach a potlesk bol pre nás odmenou a vieme že sme zrnká zasadili na úrodnú pôdu.

Naša pozornosť by mala starším ľuďom patriť nielen dnes, ale rovnako počas celého roka.

Alexandra Horečná

 

Meniny

Dnes je:
Streda, 21. Október 2020

Dnes má meniny:
Uršuľa
Zajtra má meniny:
Sergej

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:8
Včera:120
Tento mesiac:2367
Minulý mesiac:3109
Celkom:263548