Deň detí s umeleckou agentúrou StepUP PDF Tlačiť E-mail

Tohtoročný Deň detí sme sa rozhodli osláviť skôr, keďže nám predškoláci odchádzali do Školy v prírode a chceli sme ho stráviť spoločne. Vďaka rodičom, ktorí sa zúčastnili súťaže na sociálnej sieti, sme vyhrali zábavný animačný program od agentúry StepUP. Umelci z uvedenej agentúry nám pripravili program ku Dňu detí, na ktorý deti tak skoro nezabudnú J.

Keďže v dohodnutý deň nám počasie neprialo a od rána husto pršalo, stretli sme sa v priestoroch Materskej školy – v novej spoločenskej miestnosti. Na deti tam už čakali súťaže a ďalšie zaujímavé aktivity. Mohli si vyskúšať streľbu, chôdzu po napnutom lane, zašantiť si na skákacom hrade a ďalšie. Na záver sa všetky deti poriadne vyšantili na diskotéke.

Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí za našu Materskú školu hlasovali, a tiež umeleckej agentúre StepUP za krásny zážitok.

Potúčková Katarína

Sobota, 23. Január 2021