Deň Zeme PDF Tlačiť E-mail

Zem je pravdepodobne jediná planéta vo vesmíre s podmienkami na život. Je domovom miliónov najrôznejších druhov organizmov. Zem je úžasná planéta. Žiaľ, nestaráme sa o ňu najlepšie. Znečisťujeme životné prostredie odpadkami. Planéta Zem oslavuje svoj deň na celom svete 22.4. Tento deň vznikol ako reakcia na rozsiahle poškodzovanie životného prostredia a jeho cieľom je pripomenutie si našej závislosti na cenných daroch, ktoré nám poskytuje Zem. Aj deti v materskej škole oslavovali tento sviatok 25.4. rôznymi súťažami na školskom dvore. Poupratovali sme spoločne školský dvor a okolie MŠ, roztriedili odpadky, súťažili s kamarátmi. Za úžasný výkon boli deti sladko odmenené. Deti sa taktiež počas rôznych aktivít na triedach učia šetriť vodou a energiami, učia sa správne recyklovať, a taktiež ako chrániť našu prírodu.  Dúfame, že spoločnými silami sa nám podarí našu krásnu Zem ochrániť.  

Fáberová Martina

 

Meniny

Dnes je:
Sobota, 23. Január 2021

Dnes má meniny:
Miloš
Zajtra má meniny:
Timotej

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:113
Včera:137
Tento mesiac:3832
Minulý mesiac:3154
Celkom:274829