Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Veveričky mali bál

Veveričky mali bál, bol to veľký KARNEVAL ... Tak ako aj iné triedy v našej MŠ aj my, Veveričky, sme si urobili triedny karneval. Celý týždeň sa deti zoznamovali s témou KARNEVAL, FAŠIANGY, povedali si  čo je to ŠKRABOŠKA a mnoho ďaľšieho. Každý jeden deň deti s nadšením rozprávali o tom, v akej maske prídu. V piatok nadišiel ten deň s veľkým "D",do triedy neprišli deti, ale rozprávkové postavičky od výmyslu sveta. Nečakala ich tam pani učiteľka, ale Šaško s čarovným červeným nosom. Zábava bola veselá, masky šantili, tancovali, zabávali sa. Deti domov odchádzali plné nadšenia s maskami a malou sladkou pozornosťou. A samozrejme vzniklo i zopár karnevalových fotiek. Tie si môžte pozrieť vo fotogalérii. :)

Občas chodí po rukách,
z ničoho vraj nemá strach. 
Červený má veľký nos, 
zábavy vždy robí dosť.
ČO JE TO ? KTO JE TO?

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk