Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Lúčime sa so škôlkou, škola volá!

„Dovidenia milá škôlka my už nie sme malí,
preč sú chvíle keď sme všetci po obede spali.
Nesmiete sa na nás hnevať nás už čaká škola,
utekajme veď nás leto volá. „

     Tak ako to býva v rozprávkach, všetko má svoj začiatok a všetko má svoj koniec. Predškolákom začína zvoniť ten pomyselný zvonec.

S veľkou odvahou i slzičkami v očiach nám deti predviedli básničky, pesničky i tanec pred svojimi rodičmi a kamarátmi v telocvični našej škôlky. Vďaka smerovala pani riaditeľke, pani učiteľkám, tetám kuchárkam a tetám upratovačkám.
Školský rok 2023/2024 sa pomaličky končí a pre našich predškolákov to znamenal rozlúčkový deň. Ako každý rok aj tento rok opúšťajú  brány materskej školy a čaká ich ďalšia etapa v ich živote na Základnej škole, kde získajú nové zážitky, priateľov, nadobudnú nové poznatky a vedomosti.
Ako rýchlo čas ubehol, keď si spomenieme na ich prvý príchod do škôlky. Väčšina ráno kráčala so slzičkami v očiach a už sú z nich veľkí predškoláci.  Strávili sme spolu veľa času plného aktivít, riešením úloh, prekážok ale hlavne smiechu a radostí. Ich spontánnosť nám dokázala vyčariť úsmev na tvári. Bude nám za nimi smutno, ale veríme že sa im v škole bude páčiť a predvedú tam svoju usilovnosť, zodpovednosť a trpezlivosť.
Deťom aj rodičom prajeme krásne prázdniny plné zážitkov, zábavy a oddychu , veľa zdaru a úspechov pri prekonávaní cesty v 1. triede.

Fotografie z "Rozlúčky predškolákov" nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/rozlúčka-s-predškolákmi-2024

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk