Škola v prírode - Ždiar 2024

Pondelok ako každý iný. Deti sa chystajú do MŠ. Opak je však pravdou. Deti predškolských tried sa nalodili do autobusu a vyrazili nedočkavo, plní nadšenia na dlhú cestu. Kamže to cestovali? No, predsa do  Ždiaru. A tak sa v týždni, od 10.6. do 15.6.2024, zúčastnili Školy v prírode. Nepriaznivé počasie nikoho nezaskočilo a každý deň deti čakal pestrý program v podobe výletov.  Ani malé nôžky detí sa nenechali zahanbiť a zvládli turistiku Monkovou dolinou, prechádzku Štrbským plesom. Niektoré deti boli priam očarené, aké to je viezť sa lanovkou na Bachledovu dolinu a svoju odvahu potvrdili výstupom na chodník korunami stromov, kde sa cítili ako v nebi. V ten deň ich čakal výlet na Hrebienok. Aká je jednoduchá cesta zubačkou na Hrebienok si uvedomili až keď pešo kráčali z Hrebienka kľukatou cestičkou. Dolu ich čakala sladká odmena v podobe koláčika. Prekvapením na záver týždňa bola návšteva kina. Čo nemohlo v kine chýbať ? Predsa popcorn. V zdraví a plní zážitkov sa deti v sobotu v poobedných hodinách vrátili domov.

Fotografie nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/škola-v-prírode-ždiar-2024