Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Výlet do Šmolkova

 Raz v roku nastane ten správny čas  úžasný celodenný výlet. Aj naši predškoláci zažili čarovný deň v magickom svete Šmolkov.

Deti boli očarení kúzelnou dedinkou, v ktorej sa ocitli. Privítali ich Šmolkovia v nadmernej veľkosti a predstavili im kúzelný les plný interaktívnych dobrodružstiev. Šmolkovské dobrodružstvo sa konalo letom na bocianovi, ktorý deti vo virtuálnej realite vniesol do animovaného sveta ŠMOLKOV. Ako spomienku na tento magický deň si každý predškolák odniesol presne taký pohár, z ktorého pijú všetci Šmolkovia.

Fotografie predškolákov v Šmolkove nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/výlet-predškolákov

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk