Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

"Ďakujem, že ma chrániš!", povedala Zem ... Deň Zeme

Aj Zem má svoj sviatok, každoročne ho slávime 22. apríla. Tento deň je veľmi významný pre všetkých ľudí, pretože si pripomíname, ako je dôležité chrániť prírodu, že rovnováha všetkého živého na tejto planéte je vzácna a obdivuhodná.

Aj deti z našej MŠ si pripomenuli tento sviatok. Sviatok Zeme, našej planéty, nášho domova. Tento deň, bol dňom veselej nálady a hier. Deti prostredníctvom rôznych aktivít spoznávali našu Zem, rozprávali si o prírode, rastlinách, zvieratách, overili si svoje schopnosti pri triedení odpadu, zistili aké dôležité je šetriť vodou a spoločnými silami vytvorili plagát. Cieľom týchto aktivít nebolo len osláviť deň Zeme, ale je to jeden z mnohých spôsobov ako v našich najmenších rozvíjať environmentálne povedomie tvorivým a hravým spôsobom, ako chrániť prírodu a starať sa o ňu. A tak zveľaďovať životné prostredie.

Želanie dňa ... želanie, ktoré by malo byť prianie nás všetkých ... želanie, ktoré by nemalo byť len želanie ...  ABY BOL DEŇ ZEME KAŽDÝ DEŇ, NIELEN DNES

Fotografie z osláv Dňa Zeme nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/oslávili-sme-deň-zeme

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk