Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Deň matiek ...veľká oslava

Druhá májová nedeľa už tradične patrí našim MAMÁM. Je to deň, kedy si pripomíname tie najdôležitejšie ženy v našom živote. Ženy, bez ktorých by sme tu neboli.

„Mama je anjel, ktorý žije na zemi.

Mama to je krásna dáma, ktorá život dala mi.

Ďakujem za úsmev, ktorý mi denne dávaš.

Ďakujem, že si pri mne a ľúbiť ma neprestávaš.“

Materstvo sa v rôznych podobách oslavuje už po celé stáročia. Ľudia si pripomínajú a oslavujú silu mamy. Silu priviesť na tento svet nový život. Tento deň, aj každý iný, je deň oslavy jedinečnosti a nenahraditeľnosti matky. Je to čas, kedy ešte o niečo viac vzdávame vďaku za všetko, čo nám dávajú. Za lásku, ktorou nás zahŕňajú, starostlivosť, ktorou oplývajú, za úsmev, ktorý pohladí ....

Milá mamička, si úžasná!

... lebo mi prídeš na pomoc, kedykoľvek Ťa zavolám...

... poznáš odpoveď na každú otázku ...

... vieš vždy upiecť najlepší koláč ...

... v tvojom náručí sa cítim bezpečne ...

... staráš  sa o mňa s láskou ...

... si stále pripravená sa mi naplno venovať ...

... po tvojom bozku nič nebolí ...

... smeješ sa so mnou z plných pľúc ...

Si starostlivá a milujúca ... ľúbiš ma!

Si jednoducho NAJ!       

Je zvykom, že v tento deň dávajú deti svojim mamičkám malý darček, poďakovanie ... poďakovanie za všetko. Aj deti z našej MŠ si pre mamy pripravili mnoho malých darčekov. Ručne, s láskou vyrobené. Tiež si nacvičili básničky, pesničky, tančeky ... vystúpenie pod vedením svojich pani učiteliek, nielen pre mamičky, ale aj pre babičky, oteckov a dedkov. S úctou, láskou a veľkou radosťou, ako veľké prekvapenie. Nejedno líce orosila slzička dojatia, nehy a lásky.  

Milé mamy, patrí Vám jedno veľké ĎAKUJEM!

Niečo málo z fotografií si môžete pozrieť TU : https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/besiedky-deň-matiek-2023

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk