Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Sférické kino 19.4.2023

Keď v stredu , 19.4.2023 u nás v telocvični vyrástol veľký stan, celá škôlka hneď spozornela. Žeby kino v škôlke?

Áno! A nie len tak obyčajné... Bolo sférické.  Čo je to sférické kino ? Je to sférický projekčný systém, ktorý poskytuje deťom jedinečný pohľad, premietanie vo formáte 360˚na kopulu. Deti plné očakávaní vošli spolu s pani učiteľkami dnu a užili si nezabudnuteľný zážitok, ktorý im priniesol svet rozprávok v podobe sférického kina.
Vďaka pôsobivým záberom a zvukovým efektom, sa deti stali v krátkom okamihu postavami a priamymi účastníkmi deja s pocitom, že sa nachádzajú priamo v rozprávke.  Pri príležitosti blížiaceho dňa Zeme mali príbehy environmentálny charakter  a boli prispôsobené veku. Trieda Lienok a Motýlikov sa ponorila do ríše zvieratiek. Trieda Kuriatok a Včielok zasa spoznala tajomstvo polárnej noci. Triedy Žabky a Myšky spolu preskúmali ľudské telo. No, a naši predškoláci – Mravčekovia a Sovičky odokryli tajomstvo stromov.  Deti si tak v tento deň užili zábavno - vzdelávaciu cestu za poznaním a preskúmali nekonečný svet rozprávok. Ďakujeme za tento zážitok a tešíme sa opäť na návštevu! 😊

A ako to tam naozaj vyzeralo si môžete pozrieť TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/sférické-kino-19-4-2023

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk