Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Rozprávková noc

Opäť, aj tento rok sa podarilo našim deťom otvoriť bránu do rozprávkovej ríše! ... a kúzelná noc rozprávok sa mohla začať. Deti si na cestu svietili svetielkami - baterkami a postupne prechádzali z jednej rozprávky do druhej. Ich nadšenie, ale aj odvaha postupne rástli. Čakali ich rôzne úlohy ako zo škaredého káčatka spraviť krásne, ako  vytvoriť  Snehovej kráľovnej šaty z vločiek.  Dokázali sa stať sa morskou vílou, preplávať cez  búrlivé vlny, odvážne zachránili rybky a vrátili ich naspäť do mora, ba dokonca nebojácne prešli tunelom odvahy. Nemožno zabudnúť na to, ako vyrobili cínové srdiečko!  Na konci cesty našli  deti tajomný poklad. Noc plná zážitkov, zábavy a prekvapení zanechala v deťoch peknú spomienku. 

Fotografie nájdete TU: https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/rozprávková-noc-31-3-2023

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk