Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Navštívilo nás Dúhové divadlo 7.3.2023

V utorok, 7.3.2023, sa v našej MŠ objavili mravce! "Treba volať deratizére? ...  Ale kdeže! " Boli to mravčekovia z Dúhového divadla :) Svojim rozprávaním nám pripomenuli, akí sú usilovní, ale aj vynaliezaví. Viete, čo sa dá zostrojiť z nazbieraných zabudnutých "pokladov" po turistoch? Vaše deti to už vedia. A, vedeli ste, že ... že mravce majú radi dobrodružstvo? neboja sa vydať ani na tajnú cestu, podľa starej mapy! Prípravou na kráľovninu oslavu predviedli svoj talent v speve, tanci, v bubnovaní - hoc aj na vedierku, v ktorom nosia vodu na stavbu mraveniska. Naši kamaráti mravčekovia, povedali deťom aj to, aký dôležitý význam má domov - miesto, kam sa všetci radi vraciame, kde sa cítime bezpečne. 
Ďakujeme mravčekovia. :) 
Fotografie nájdete tu : https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/d%C3%BAhov%C3%A9-divadlo-7-3-2023

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk