Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Návšteva pani policajtky

Našich predškolákov v sovičkovej a mravčekovej triede navštívila vo štvrtok 19.1. 2023 a v piatok 20.1. 2023 pani policajtka, ktorá deťom prezentovala mnoho užitočných informácií a ukázala veľa zaujímavostí. Pre deti mala pripravené pracovné zošity, v ktorých si deti spolu s dievčatkom Pólou, ktoré ich sprevádzalo celým zošitom, precvičili vedomosti z oblasti dopravnej výchovy, bezpečnosti na ceste, doma v bežnom živote aj v škole. Deti spolupracovali s pani policajtkou ukážkovo, bolo to pre nich niečo nové, zaujímavé a pútavé. Po usilovnej práci deťom ukázala veľa zaujímavých vecí a predmetov, ktoré používajú policajti pri svojej práci, ktoré sa samozrejme deťom páčili najviac a úplne nadšení boli, keď im ich dovolila aj vyskúšať si ich na sebe. Okrem reflexných prvkov, ktoré poznáme z bežného života, deťom priniesla ukázať naozajstné putá, obušok, policajné čiapky, "opilecké" okuliare a veľa ďalších zaujímavostí. Deti potešili aj darčeky v podobe policajného pexesa, ceruziek a detských vodičských preukazov. Ďakujeme pani policajtke za spestrenie nášho výchovno-vzdelávacieho procesu v našej materskej škole a tešíme sa na ďalšiu návštevu. 
Fotografie z návštevy nájdete vo fotogalérii triedy sovičiek, mravčekov aj žabiek.

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk