Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Opäť k nám zavítal Zahrajko

Ani sme sa nenazdali a po prázdninách sme opäť v škôlke a hneď prvý týždeň - 11.1. 2023 nás opäť navštívil Zahrajko. Privítal nás so sovičkou a hneď u nás rozprúdil super náladu s veselými pesničkami. Deti spolu so Zahrajkom spievali, tancovali a šantili. Zahrajko si priniesol aj hudobné nástroje zo Spievankova, ktoré požičal aj deťom a zahrali si spolu známe pesničky. Deti mali obrovskú radosť, že si mohli zahrať na hudobné nástroje a zaspievať spolu so Zahrajkom.  Zahrajko svoj koncert ukončil všetkým známou pesničkou Rafaela stonožka, kde sa zapojili všetky deti, pani učiteľky a všetci sme si to veľmi užili s úsmevom na perách.  So Zahrajkom sme sa rozlúčili a tešíme sa na ďaľšie stretnutie plné smiechu, zábavy a radosti.  
Viacej foto nájdete vo fotogalérii materskej školy. 
https://www.msrohoznik.sk/fotogaleria/zahrajko-op%C3%A4%C5%A5-u-n%C3%A1s

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk