Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

PACI PAC u nás v škôlke

Dnes, 21.11.2022, čakali deti celej škôlky s veľkým nadšením príjemnú a hlavne zábavnú dvojicu Paci Pac.
Neviete čo u nás robili? Ak by ste sa spýtali svojích detí, hneď by vám odpovedali. A verte tomu, že s radosťou!
"Veď hrali a spievali, a aj sme tancovali!"
Áno, je to tak. Nikoleta Kupčíková ako Paci a Mário Praženec ako Pac, spievali deťom veľmi známe pesničky. Svoje vystúpenie dotvárali tancom a zapájali deti do celého programu. Nezabudli ani na hádanky, ktoré deti s ľahkosťou uhádli. Od vaších detí  sme sa dozvedeli nielen to, že viete  šoférovať auto, ale aj pilotovať lietadlo a dokonca šoférovať traktor. Úplne všetky maminky aj ockovia!  :) Pozor! Vďaka skladbe Traktor sme sa naučili šoférovať tento veľký dopravný prostriedok aj my. 
Celý hudobno zábavný program sa niesol v znamení tanca, smiechu, radostných výkrikov.
Ďakujeme za krásne strávené doobedie.  Fotografie nájdete v galérii. :)

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk