Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Návšteva u starkých

Ani tento rok sme nezabudli na našich starkých v Zariadení sociálnych

služieb v Rohožníku a prišli sme im spríjemniť piatkové dopoludnie kultúrnym programom. Návšteva detičiek je u starkých v obľube, pretože im prinášajú svoju prirodzenú bezprostrednosť, radosť a lásku. Deti si odniesli darček v podobe sladkostí a dvaja milí  gentlemani pani učiteľky obdarovali krásnym kvietkom.  Ceňme si múdrosť a životné skúsenosti našich najstarších a dávajme im hlavne príležitosť sa s nami o ne podeliť častejšou návštevou a rozhovorom s nimi. Ďakujeme, že môžeme byť ich súčasťou.

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk