Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Vystúpenie pre starkých

Štvrtkové popoludnie v KD v Rohožníku patrilo našim starkým.  Október je mesiac, kedy si  všímame našich starkých viac, ako po iné dni v roku. Obhliadame sa v spomienkach, čo pre nás urobili, ako nám pomáhajú s našimi deťmi- ich vnúčatkami. Veľa krát sa aj starkí obzrú a  vo svojich spomienkach hľadajú to, čo už napísali do svojej knihy života. Je plná spomienok, a aj my si uvedomujeme, čo pre nás ich prítomnosť znamená. Jeseň života ale neznamená  pre nich ešte koniec zábavných aktivít, stretnutí. Sú súčasťou našich životov, životov svojich vnúčat, pravnúčat. Dokážu nám ukázať iný pohľad na vec vďaka svojim skúsenostiam, múdrosti. Prejavujme im úctu, pretože ešte vždy nám majú čo dať. Sú naším najlepším učiteľom, priateľom, kamarátom a vzorom pre svoje vnúčatká.  Ďakujeme im, že ich máme. 

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk