Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Návšteva lesníkov

V jeden krásny jesenný deň - vo štvrtok 13.10. 2022 sme mali s našimi predškolákmi krásne stretnutie s lesníkmi, ktorí nám pripravili krásne doobedie plné nových informácií, poznatkov a zážitkov. Porozprávali nám zaujímavosti z rastlinnej ríše našich lesov, deti poznávali rôzne druhy listov, semienok, kôry, rastlín a stromov, ktoré mohli naživo aj vidieť a rozoznávať. Taktiež sme si s deťmi zopakovali názvy živočíchov žijúcich v našich lesoch, ich znaky a zvuky. Veľmi zaujímavé boli pre deti názorné ukážky rôznych druhov parohov, lebiek a v neposlednom rade deti veľmi zaujali vábničky, ktoré si mohli deti aj vyskúsať. Niektoré deti mali obrovskú radosť, niektoré rešpekt, ostatné veľký zážitok. Deti zaujali taktiež súťaže, kde si museli zapamätať rôzne prírodniny a hľadať ich v lese, stavať mravenisko z prírodného materiálu a ďaľšie iné. Lesníci našich predškolákov veľmi pochválili za vedomosti a poznatky, ktoré vedeli ako z rastlinnej, tak aj zo živočíšnej ríše. Ďakujeme za krásne dopoludnie plné zaujímavých informácií a zábavy. 

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk