Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Fidli - fidli FIDLIKANTI

Jedno krásne doobedie, 11.10. 2022 k nám, do našej škôlky, zavítala vzácna návšteva, v podobe dvoch sympatických pánov,Jožka a Aďa.
Všetky deti ich poznali pod menom FIDLIKANTI. Táto milá a pestrá dvojica zaspievala a zahrala na ľudovú nôtu známe i menej známe piesne. Priviezli si so sebou aj svojich kamarátov cimbál, husle, fujaru, píšťalku ... Deti sa dozvedeli ako sa nazýva najväčšia píšťala, čo za čarovný nástroj je drumbľa a aký zvuk vydáva. A viete koľko strún má cimbal? My áno, spoločne sme počítali, 1, 2, 3, 4, 4, 6, 7, 8, 9, 10 ..... až sme zázrakom a rýchlosťou blesku prišli k číslo 130. Ako to na správnom koncerte býva, aj sme si zatancovali. Deti  Niektoré z detí si sadli za cimbal a hrali, iné si vyskúšali "klobúkovú", išlo im to výborne. 
Celá škôlka sa zapájala do spevu tanca. Jožko s Aďom priniesli radosť a zábavu, ktorá panovala počas celého vystúpenia. 

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk