Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Divadielko sovičky

Naše deti si možno neuvedomujú, ako sa živé divadlo líši od sedenia pred televízorom alebo dokonca

pred filmovým plátnom. My v škôlke sme si vyskúšali, že divadlo môže urobiť dieťa sebavedomým v tom, že sa postaví tvárou k ľuďom bez strachu pri nácviku rozprávky „Domček, domček kto v tebe býva.“ Bola to  aktivita, v ktorej deti museli spolupracovať, navzájom sa počúvať a v pravý čas reagovať na to, čo počuli. Vyskúšali si, aké je náročné byť hercom, alebo rozprávačom. Nakoniec sme si užili krásne dopoludnie s ktorým sa  rozlúčili posledný deň nielen so škôlkou, ale aj medzi sebou navzájom. 

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk