Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Rozlúčka so škôlkou

Tak ako kniha má začiatok a koniec, tak aj čas, ktorý deti strávia v materskej škole je časovo ohraničený. Deti rastú a z predškolákov sa v septembri stanú školáci. Dňa 28.6.2022 sa  rozlúčili s mladšími kamarátmi, s pani učiteľkami, tetami kuchárkami, aj tetami upratovačkami. Pani učiteľky s nimi nacvičili krásny program, ktorý smelo predviedli a rodičia len mohli žasnúť, aké sú ich deťúrence šikovné. Milé slová vďaky , ktoré zazneli  z ich úst boli aj tieto: Rozlúčiť sa s vami chcem, skôr než odídem,  bolo nám tu dobre s vami, všetkým ďakujem.....
V rámci programu bola veľmi milá prísaha detí a odovzdanie osvedčenia o absolvovaní predprimárneho vzdelávania. . Na záver predškoláci dostali krásne darčeky v podobe knihy, pera, odznaku, domčeka na skladanie, diplomu  a aj darček vlastnoručne vyrobený pani učiteľkami-prívesok na kľúče, aby si vždy spomenuli na dni strávené v našej škôlke. K takejto udalosti patrí aj malé posedenie s tortou, ktorá bola sladkou bodkou za veselým i keď trošku ľútostivým podujatím.  Za tortičky ďakujeme pani Dinušovej  a pani  Vallovej.  Predškolákom želáme veľa úspechov v škole,  najlepšie pani učiteľky a ich rodičom veľa trpezlivosti pri plnení školských povinností svojich detí.

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk