Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Výlet predškolákov

Na výlet s našimi predškolákmi sme si nemohli vybrať lepší slnečný deň ako 14.6.2022. Už ráno  deti prichádzali

so škôlky plné očakávaní, čo na výlete zažijú. Začiatok výletu bol síce náročný pre niektoré deti, ktoré ťažko zvládajú cestu autobusom, ale nezabránilo nám to k pokračovaniu ďalej. Aby nám  cesta autobusom rýchlejšie ubehla ,tak sme sa rozprávali,  spievali a aj kŕmili sa piškótami ako sloníky. Výlet sa začal na  Ranči pod Babicou. Zážitkové učenie- kontakt so zvieratkami bola tá najlepšia učebnica. Deti sa oboznámili s rôznymi druhmi zvierat, kde sa nám v plnej kráse predviedli opice, levy, surikaty, ťavy, pštrosy ale i ďalšie zvieratká. Všímali si, ako zvieratá vyzerajú, čím sa živia. Mohli si pozrieť kŕmenie sa lám, zajačikov...  . Potom si všetky deti pochutili na výbornom obede na ranči. A že im chutilo, vám iste povedia aj sami. Unavené , ale šťastné sa po celodennom výlete vrátili domov za rodičmi. Dúfame, že na tento výlet plný zážitkov budú ešte dlho spomínať.

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk