Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Bratislavské bábkové divadlo

Deti sa zoznamujú s kultúrou rôznymi spôsobmi. Jedným s možností je aj návšteva divadla. A práve tam

sa deti sovičiek, mravčekov, žabiek aj včielok vybrali v stredu 25.5.2022. Už len príprava  na cestu bola pre ne dôležitá. Vybrať si krásne oblečenie, nasadnúť do autobusu a potom už mohli zažiť to neopakovateľné čaro divadla.  Rozprávka "O dvanástich nesiačikoch" bola síce známa, ale ako to bolo v rozprávke ďalej ? Čo sa stalo s Holenou a macochou? Aké je to, keď sa k niekomu správame nepekne? V tejto inscenácii nám herci predviedli, že Holena a macocha ani za sedemdesiatsedem rokov neprišli na to, ako Maruške ublížili. Ak sa chceli dostať z čakárne  do neba, museli najprv svoje činy oľutovať. Toto bábkové pátranie po pravdivom príbehu o Maruške a dvanástich mesiačikoch  bolo na zamyslenie nielen pre deti, ale aj nás dospelých. Ale čo je na rozprávkach najkrajšie ? Že vždy sa všetko na dobré obráti. Holena a macocha si svoje chyby uvedomili aj ich oľutovali. Deti na záver odmenili hercov veľkým potleskom. 

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk