Rohožník
Pon - Pia 6:15 - 16:15

Mám básničku na jazýčku

Mesiac marec spájame nielen s príchodom jari, ale i s mesiacom knihy. V rámci mesiaca knihy sme organizovali recitačnú súťaž "Mám básničku na jazýčku", ktorá má v našej materskej škole dlhoročnú tradíciu. V duchu tejto tradície prejavili svoje rečnícke umenie deti z jednotlivých tried v prednese poézie a prózy. Príbehy z rozprávok a čarovných zákutí lesov upútali samotné deti. Porota mala plné ruky práce, pretože deti dokázali nielen svojim prednesom, ale aj hereckým výkonom, že sú skvelí recitátori. Vecnú odmenu dostali nakoniec všetky deti za pekný a odvážny prednes. Recitátorom gratulujeme!

Zverejňovanie dokumentov

Prevádzkové hodiny

  • Pondelok - Piatok06:15-16:15
  • SobotaZatvorené
  • NedeľaZatvorené

Kontaktné informácie

  • Školské námestie 408
    906 38 Rohožník,
  • 034 65 88 822
  • info@msrohoznik.sk