Organizácia nového školského roka 2021/22

• Nástup detí do materskej školy v novom školskom roku je 2. septembra 2021 od 6:15 hod. do 8:00 hod.
  • Deti, ktoré nemôžu nastúpiť, rodičia odhlásia e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky najneskôr deň vopred.

Do MŠ treba deťom priniesť:

• prezuvky - papučky (nie šľapky, žabky, crocsy a pod.), podpísané menom a priezviskom dieťaťa
  • náhradné veci na prezlečenie – veci podpíšte a uložte dieťaťu do skrinky označenej jeho menom
  • dievčatám hrebeň a malé vrecúško na hrebeň
  • novoprijatým deťom prefotenú zdravotnú kartičku (kartičku poistenca)

Prosíme rodičov, aby rešpektovali požiadavku na podpisovanie osobných vecí detí kvôli zámene vecí a zbytočným nedorozumeniam.

Po príchode do MŠ dostanete dokumenty, ktoré treba vyplniť a odovzdať triednej učiteľke ( písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti prostredia, Informovaný súhlas zákonného zástupcu, Súhlas so spracovaním osobných údajov, Splnomocnenie o preberaní dieťaťa inou osobou, príp. súrodencom, Adaptačný proces), učiteľky Vám tiež odovzdajú šekové poukážky na platbu školného a stravného.

Pred nástupom do MŠ má mať každé dieťa osvojené základné hygienické návyky a má ovládať základy stolovania. Dieťa už nesmie mať plienky (ani na spanie), cumeľ a malo by ovládať jedenie s lyžicou a pitie z pohára.

Učiteľkám na triede treba nahlásiť, ak prišlo k zmene:

• zdravotnej karty poistenca
  • telefónneho čísla zákonných zástupcov
  • ak má dieťa na niečo alergiu

Hračky, nápoje, lieky a jedlo akéhokoľvek druhu je zakázané nosiť do materskej školy.

O rozdelení detí do tried Vás budeme včas informovať.