Sofia z predmestia PDF Tlačiť E-mail
 

V mesiaci marec nás navštívilo Divadlo na hojdačke. Zahrali nám poučné predstavenie s ekologickou tematikou. Dievčatko Sofia, ktoré bývalo na sídlisku v Bratislave sa často hrávalo samo, pozorovalo ľudí ako sa správajú k svojmu okoliu. Svojou úprimnosťou a šikovnosťou ich upozorňovalo a presviedčalo na to, ako sa máme správať k svojmu životnému prostrediu. Zachránilo strom pred výrubom a naučilo zbierať dospelých exkrementy po svojich psíkoch. Deti tento príbeh pútavo počúvali a spontánne reagovali na podnety. Šikovní herci ich rýchlo vtiahli do deju. Odniesli si z toho predstavenia nielen krásny zážitok, ale sa z neho aj poučili. Nielen dospelí, ale aj malé deti môžu prispieť k ochrane životného prostredia.

Jana Ficeková


 

Meniny

Dnes je:
Piatok, 29. Máj 2020

Dnes má meniny:
Vilma
Zajtra má meniny:
Ferdinand

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:18
Včera:143
Tento mesiac:2605
Minulý mesiac:2023
Celkom:249265