Mám básničku na jazýčku PDF Tlačiť E-mail
 

Dňa 16.03.2017 sa pani učiteľky vo všetkých triedach spolu s deťmi pripravovali na školské kolo súťaže „Mám básničku na jazýčku“. Školskému kolu predchádzalo triedne kolo, kde pani učiteľky vybrali po dve deti z každej triedy. Vybrané básničky si deti precvičovali i doma spolu s rodičmi, aby mohli v materskej škole prezentovať svoju šikovnosť a zároveň prežiť pocit úspechu, ktorý je pre dieťa najúčinnejšou motiváciou. V tento deň odznelo od detí 14 básní, ktoré ostatní škôlkari pozorne počúvali. Recitujúcich kamarátov odmenili veľkým potleskom. Víťazi boli všetci, lebo všetci ukázali, akí sú šikovní, ako vedia prednášať, ako vedia pracovať s hlasom a intonáciou. Všetky prednášajúce deti boli odmenené krásnymi knihami, diplomami a samozrejme aj sladkosťami.

 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 18. Október 2018

Dnes má meniny:
Lukáš
Zajtra má meniny:
Kristián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:37
Včera:84
Tento mesiac:1234
Minulý mesiac:2915
Celkom:198863