Divadielka vo februári PDF Tlačiť E-mail
 

V mesiaci február sme mali možnosť privítať v našej škôlke dve divadlá. Vďaka prvému z nich – bábkovému divadlu Dúha mali deti možnosť vidieť vo štvrtok 2.2. predstavenie O neposlušnej maminke. Zoznámili sa v ňom s dvomi nezbednými deťmi – Lenkou a Filipom a dozvedeli sa, aké je dôležité správať sa k sebe pekne a s láskou, ale aj to, že detstvo je jedinečným časom, keď sa môžu bezstarostne hrať. Ďalší štvrtok – 9.2. deti mohli sledovať divadelné predstavenie Ako medvedica uštrikovala priateľstvo, v ktorom mali možnosť vidieť a zažiť, že byť sebeckým sa nevypláca. Vtipné interaktívne predstavenie deťom priblížilo dôležitosť priateľstva a nezištnej pomoci druhému. Fotky z divadielok nájdete ako vždy v našej fotogalérii.  

 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 18. Október 2018

Dnes má meniny:
Lukáš
Zajtra má meniny:
Kristián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:40
Včera:84
Tento mesiac:1237
Minulý mesiac:2915
Celkom:198866