Návšteva u prvákov v ZŠ PDF Tlačiť E-mail
 

V stredu 1. februára boli predškoláci –Sovičky a Mravčekovia navštíviť prvákov v Základnej škole v Rohožníku. Prezreli si prvácke triedy, dozvedeli sa, čo prváci v škole robia, aké majú vyučovacie hodiny, čo robia cez prestávky, dokonca si vyskúšali, aké je to sedieť v prváckej lavici. Školáci im tiež predviedli, čo sa už v škole naučili – ako vedia čítať, počítať, ako hovoria po anglicky... Nakoniec si spolu zaspievali veselú pesničku o zvieratkách. Všetkým predškolákom sa v škole veľmi páčilo a ako na záver skonštatovali, už sa tešia na to, kedy tam budú môcť (so školskými taškami na chrbtoch) ísť aj oni. Fotky z návštevy si môžete ako vždy pozrieť vo fotogalérii.   

 

Meniny

Dnes je:
Štvrtok, 18. Október 2018

Dnes má meniny:
Lukáš
Zajtra má meniny:
Kristián

Anketa

Ako sa Vám páči naša nová webstránka?
 

Aktuálny čas

Ulti Clocks content

Návštevníci


Dnes:40
Včera:84
Tento mesiac:1237
Minulý mesiac:2915
Celkom:198866